עוברים דירה

הובלות, מובילים וסידורים שבינהם

אחת התקופות היותר מאתגרות ומלחיצות היא תקופה שבה אנחנו מעבירים דירה. יש כל כך הרבה דברים שיש לעשות ולתאם בו זמנית, לכן בחרנו לכתוב עבורכם מאמר שיעזור לכם להבין מה לא כדאי לעשות.

לא להשוות מחירים בין חברות הובלה

גם אם קיבלתם המלצה מעולה על חברת הובלה הפועלת באזור המגורים שלכם, עדיין שווה להמליץ בין כמה חברות הובלה ולנסות להוזיל את המחיר. כמובן ששווה לבדוק קריטריונים נוספים כמו רמת המקצועיות של חברת ההובלות, האם יש חוזה כתוב וחתום בין שני הצדדים, האם יש ביטוח תכולה וכדומה…

לעבוד ביום המעבר

זה משהו שממש אבל ממש לא כדאי לעשות. אולי אתם מגדירים עצמכם כמולטי טאלנט ועדיין, שווה לקחת יום חופש ביום המעבר ואפילו לדאוג לסידור לילדים ולחיית המחמד. זה יום שאתם צריכים ראש כמה שיותר פנוי מכל מה שיכול להסיח את דעתכם.

לתאם הובלה ברגע האחרון

ככל שתתאמו את יום ההובלה מוקדם יותר, כך לא רק תוכלו ליהנות ממחיר משתלם יותר, אלא גם זה משהו קריטי שפשוט ירד לכם מרשימת המטלות. בחירת חברת הובלה היא אולי הדבר החשוב ביותר בתהליך, החלטה שתשפיע על הצלחת המעבר.

להשאיר דברים לאריזה ליום המעבר

מאוד מומלץ שלא להשאיר אריזות ליום המעבר, גם ככה עומד לפניכם עוד פירוק ארוך ומסורבל. נסו לארוז כמה שיותר מהר ובעיקר להיפטר מכל מה שאתם לא מעבירים.

לא לפנות לעזרה

זה בדיוק היום שאתם צריכים לפנות לכמה שיותר אנשים שיכולים לעזור בכל מיני דברים. תיאומים, איסוף הילדים מהגן ובית הספר, עזרה בפריקה, בקיצור זה הזמן להפעיל את האנשים שהכי קרובים לכם וישמחו לתת יד.

מרחבי הרשת:
יורם קראוס – ביזפורטל
יורם קראוס – mako
יורם קראוס – ישראל היום