עוברים דירה

הובלות, מובילים וסידורים שבינהם

אחד הטיפים היפים שקיבלתי בעבר הוא לצלם את הדירה ביום הראשון שנכנסים אליה ולצלם אותה ביום האחרון לפני שעוזבים אותה. מה ההיגיון בזה? בעיקר בשבילכם, כדי שאם יבוא בעל הבית ויגיד לכם 'זה לא היה ככה' ו'הצבע היה יותר נקי' תוכלו להראות לו תמונה ובזה ייגמר העניין. בנוסף לכך, אני אוהב להשאיר דברים ולהעביר אותם לאיש הבא בדיוק כמו שקיבלתי אותם, גם אם זה לא כתוב בחוזה. זה הגיוני שאם קיבלתם דירה נקיה למופת בעלת ריח מדהים, תצטרכו להחזיר אותה במצב דומה.

לנקות את הדירה בעצמך

בהנחה שהמצב לא כל כך גרוע ביחס למה שהיה בהתחלה, יש מצב שאפשר לנקות את הדירה בעצמך. אני אומר יש מצב כי לפעמים זה הרבה יותר מורכב מזה. יש הרבה דברים שאנשים עלולים להזניח כי זה 'נראה בסדר' אבל בפועל יגרמו נזק חמור יותר בעתיד.

דוגמא אחת היא במידה והתבקשתם לצבוע את הבית לפני שאתם עוברים, אתם עלולים להשאיר הרבה חומרי צבע שיידברו למרצפות ולפנלים וכתוצאה מכך הם יתקשו בעתיד ויגרמו נזק בלתי הפיך למראה של הדירה. גירוד מאוחר יותר של הלכלוך הזה לאחר שהוא התייבש עלול לגרום לשריטות ולכן צריך לנקות את זה בקדם. זוהי דוגמא אחת למה חשוב להקפיד על ניקיון בכל פינה ופינה בבית ולא להקל ראש.

להזמין חברת ניקיון

לכן מומלץ בדרך כלל להזמין חברת ניקיון שיש לה ניסיון רב בניקיון דירות לאחר שיפוץ או לקראת מעבר דירה. ניקיון דירה ייסודי יעשה על ידי אנשי מקצוע שמיומנים בניקיון ומקפידים על הפרטים הקטנים כמו שהם מקפידים על הפרטים הגדולים. הם ישתמשו בציוד מקצועי ואיכותי שאין לכל אחד והניסיון הרב שלהם ייתן להם תשומת לב לנקודות שאדם אחר לא שם לב.

הזמנת חברת ניקיון זה לא עסק יקר וזה בהחלט משתלם לאור העובדה שזה חוסך לא לכם לא רק את העבודה עצמה אלא גם את הזמן שבו אתם אמורים לנקות את הדירה בעצמכם. זמן בו אתם יכולים להיות בעבודה למשל. כל מה שצריך לעשות הוא להזמין חברת ניקיון בתיאום מראש, לתאם את כל הפרטים ולסגור על מחיר. מצאו חברת ניקיון אמינה ותוכלו לסמוך עליה בכל הקשור לניקיון הדירה.

חברות ניקיון שונות מציעות שירותים מיוחדים לצרכים שונים, למשל אם צריך לבצע הדברה או לנקות חלונות בגובה כך שאתם יכולים להיות מכוסים גם מדברים שמילא לא יכולתם לעשות לבד.