עוברים דירה

הובלות, מובילים וסידורים שבינהם

מתלבטים באיזה מסלול משכנתא לבחור? המונחים המקצועיים גדולים עליכם? חוששים שלא תבינו את האותיות הקטנות? יועץ משכנתאות יאפשר לכם להבין לאן אתם נכנסים וידריך אתכם בכל צעד אל המטרה, בכדי שתרוויחו שקט נפשי ויחד עם זאת תוכלו לחסוך כסף על טעויות שאתם עלולים לעשות ללא עזרה מקצועית. משכנתא היא למעשה הלוואה לטווח הארוך, כאשר ככל שזמן ההלוואה מתארך, גם הריבית גדלה. יהיו אנשים שיבחרו במשכנתא ל-5 שנים ויהיו כאלה שיבחרו במשכנתא ל-30 שנה, הכול תלוי בסך הכולל של ההכנסות מול ההוצאות, השינויים העתידיים וכל פרמטר אחר בחייהם האישיים של הלווים.

ייעוץ אובייקטיבי

אין ספק כי בכל גוף פיננסי בו תבחרו יהיה יועץ משכנתאות מקצועי ומנוסה, אך הבעיה היא שזה סיכון להניח את כל הביצים שלכם במקום אחד. במידה ותחליטו להישמע לעצותיו של יועץ משכנתאות מטעם הבנק בו אתם לוקחים את המשכנתא, ייתכן כי אותו יועץ יעניק לכם ייעוץ מקצועי, אך יכוון אתכם לפי האינטרסים שלו ושל הבנק יחד. בחירה ביועץ משכנתאות חיצוני שאינו קשור להלוואה עצמה, תהיה בחירה טובה יותר שתאפשר לכם דעה יותר אובייקטיבית, נטולת אינטרסים ואמיתית יותר. יועץ משכנתאות מקצועי יכוון אתכם ליצירת תמהיל משכנתא נוח ומשתלם לאורך השנים, שתוכלו לעמוד בו ולהחזיר אותו בהתאם לשינויים שיחולו בחייכם, כגון הרחבת המשפחה וכדומה.

מסלול משתלם

לפני הפגישה עם יועץ משכנתאות הכינו רשימה של שאלות, בכדי שתוכלו להתעניין לעומק בכל התחום ולדעת יותר. חשוב שתדעו את ההשלכות בנוגע ללקיחת המשכנתא, שתלווה אתכם לאורך מספר השנים שתבחרו. יועץ משכנתאות חווה את התהליך שאתם הולכים לעבור בכל יום, תוך כדי עבודה עם לקוחות, לכן הוא מכיר בעל פה את כל הסיטואציות ואת כל הטריקים שניתן לעשות בכדי להשיג את המסלול המשתלם ביותר. בפגישה הראשונה הציגו ליועץ את פירוט ההכנסות וההוצאות שלכם ובמידה וידוע לכם על סכום כסף שהולך להיכנס בעתיד הקרוב, ציינו זאת מולו. יחד אתכם הוא יבנה את תמהיל המשכנתא המתאים, בכדי שתהיו מסוגלים לעמוד בו ולחיות ברמת חיים לה אתם מצפים.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

עופר איתן – על חברת המרטק (טכנולוגיה לשיווק אתרים) שרכשה את חברת הפתרונות לשיווק במובייל.

 

Comments are closed.