עוברים דירה

הובלות, מובילים וסידורים שבינהם

אחרי שהחלטתם לעבור לדירה החדשה השאלה העיקרית שנשאלת היא איך להעביר את הרהיטים ותכולת הדירה הישנה לכתובת החדשה?! כאן מגיע הצעד החשוב ביותר והוא איך לבחור חברת הובלה שתספק שירותי מעבר והובלה כדי שהמשימה תתבצע בקלות, מדוייקת, לא מסובכת וכמובן בלי לחץ ועצבים מיותרים.
מאחר שאתה לא יכול לשכור את שירותיה של חברת ההובלה ולקבל הצעות מחיר מבלי לציין מה כמות החפצים שאתה מעביר לדירה החדשה ומה ערכן של פריטים מסויימים, במידה ויש כאלו, שלפעמים זה מצריך הובלה מיוחדת עבורם, חשוב להכין מראש רשימת החפצים שברצונך להעבירם תוך כדי מיונם לפי מה שביר, ערכם ומידת חשיבותם, כמות החפצים המועברים, גודלם ואורכם של חפצים מסויימים וכו'…
רשימה זו שהכנת אינה סתם מסמך אלא אתה יכול להשתמש בה כדי לוודא שכל הפריטים הועברו במלואם ולא נגרם שום נזק לאחד החפצים היקרים מאחר שבמקרה כזה תוכל לקבל עבורו פיצוי ע"י חברות הביטוח שמבקשים את אותו מסמך על מנת לבטח את החפצים ולחשב את ערכם.
מה הלאה?
חשוב לבדוק ולחשב כמה קופסאות מועברות ומה הרהיטים שאתם הולכים להעביר אם זה מצריך משאית אחת או שתיים.
לוודא שההובלה של תכולת הדירה תתבצע במלואה ושלא יישאר כלום בדירה הישנה.
לסכם עם חברת ההובלה תאריך ומועד מדוייק להובלת החפצים והיכן להוריד אותם.
לספק כתובת מדוייקת ולציין במפורט אם צריך שעובדי חברת ההובלה הם אלו שיורידו את החפצים, יכניסו אותם לדירה ויסדרו אותם כדי שלא ישימו אותם ברחוב ואז תצטרכו לחפש אנשים שיעזרו לכם.
ובכן, אחרי כל ההכנות וסידור החפצים בתוך הקופסאות כרגע מתחיל המסע אחרי מציאת חברת הובלה שתענה על הצרכים שלך ותספק את השירותים להעברת תכולת דירתך הישנה לכתובת של הדירה החדשה.

במידה והנכם עושים רילוקיישן ועוברים דירה לארץ זרה, ככל הנראה תצטרכו למצוא חברות שילוח אשר מתמחות בשינוע בינלאומי אם באמצעות שילוח ימי ואם באמצעות שילוח אווירי.