עוברים דירה

הובלות, מובילים וסידורים שבינהם

הובלה של פסנתר היא אף פעם לא דבר פשוט. יש סיבוכים רבים שנפרט מיד. אבל, ברור שמדובר בהובלה רגישה גם מבחינה אמוציונלית, גם כלכלית וגם מבחינת העבודה עצמה. ישנם שיקולים רבים, ישנם גם אתגרים. אם אתם רוצים הובלות פסנתר – ולא יודעים איך להתחיל, היו איתנו. ננסה להסביר לכם הכול.

ברשותם של מי יש פסנתר

  1.      רבים מהעולים ארצה מאירופה, בין אם מברית המועצות, גרמניה או מדינות אחרות – מנגנים בפסנתר בתור מורשת תרבותית. גם אם הם לא עוסקים במוסיקה בצורה מקצועית, פסנתר הוא דבר חשוב מאוד בהרבה מאוד בתים מאירופה.
  2.      מוסיקאים מקצועיים ומורים למוסיקה מכל המוצאים, אשר מנגנים בכל הסגנונות, ממוסיקה קלאסית ואירופאית, דרך מוסיקה ערבית מקומית או מרחבי המזרח התיכון וצפון אפריקה, מוסיקאים שמנגנים ג'אז או מוסיקה מודרנית, ויוצרים מקומיים שמנגנים רוק או פופ, כולם צריכים כלים כמו פסנתר. לכן, לפעמים צריכים הובלות פסנתר מהסטודיו להופעה, או מעבר של חדר חזרות אחד למישנהו. גם הם זקוקים להובלות פסנתר מהבית.
  3.      בתי ספר מקצועיים למוסיקה, בין אם לילדים, לנוער או מבוגרים, וכמובן מגמות המוסיקה אשר עושות רסיטלים בתיכונים, מתנ"סים ומרכזי תרבות עירוניים. בנוסף, חדרי חזרות הפרוסים ברחבי הארץ, בחלקם יש פסנתרים.
  4.      וכמובן, חנויות המוסיקה אשר מביאות את הפסנתרים מחוץ לארץ, צריכות הובלות פסנתר, מהמכס, מההובלה, אליהם לחנות ולעיתים גם לאחר הרכישה לבית הלקוח.

צריכים הובלה לחצו פה

מדוע שירצו להעביר פסנתר

כל אלו שברשותם פסנתר, זקוקים להובלות פסנתר, מסיבות שונות. בין אם כדי להופיע או לעשות חזרה, בין אם כדי להקליט, בין אם כדי לעבור דירה או להזיז את הפסנתר למקום הקבע, וכמובן פעמים רבות בעקבות מכירה או רכישה. הובלות פסנתר הן דבר שכיח, אבל לא רבים עושים אותן!

הובלות פסנתר – האם זה מסובך

כן! הובלות פסנתר הן דבר מסובך בגלל שמדובר על עבודה קשה פיזית, לוגיסטית, רגשית וכלכלית. קודם כל פסנתר הוא דבר יקר מאוד, גם הפשוט ביותר עולה אלפי שקלים, ואם מדובר בפסנתר כנף איכותי, אז בכלל זה יקר מאוד. שנית, הנגנים קשורים לפסנתר שלהם, לצליל שלו, הוא מכוון בדיוק לטון ולאצבעות שלהם, יש להם קשר לכלי שמבטא אותם ויש צורך להיזהר. ובנוסף, זה כלי עצום ממדים שקשה לנייד אותו בטח אם מדובר בקומה גבוהה.

בעבור מי הובלת פסנתר היא עבודה מושלמת

ישנם מובילים מעטים בישראל שמתמחים בהובלת כלי נגינה ובמיוחד פסנתרים, בגלל הרגישות הפיזית והנפשית של העבודה, וגם בגלל קשיים אובייקטיביים: זה כלי ענק, צריך כלים, שיטות, כוח פיזי וידע כדי להוריד אותו דרך החלון של הסלון, להוריד בזהירות כדי לשנע אותו ואז להעלות אותו מחדש למקום החדש. זה לא פשוט, צריך ידע ואהבה גדולה לעבודה. לכן, אם אתם עושים עבודה ורוצים שהיא תהיה מושלמת, קחו רק אדם שמתמחה בהובלת פסנתרים.

איך האתר שלנו יכול לסייע לכם

האתר שלנו יכול לסייע לכם כי אצלנו מרוכזים כל מומחי הובלות פסנתר, שידעו לתת לכם מענה רגיש, מקצועי ואיכותי. אם אתם מעוניינים בהובלה של פסנתר ברמה גבוהה, אצלנו לא צריך להתרוצץ. תקבלו כל מה שצריך במקום אחד, באיכות הגבוהה ביותר.

עוד אתרים שיעניינו אותך:

עופר איתן – על חברת המרטק (טכנולוגיה לשיווק אתרים) שרכשה את חברת הפתרונות לשיווק במובייל.

Comments are closed.