עוברים דירה

הובלות, מובילים וסידורים שבינהם

לדלתות הפנים יש חלק מאוד חשוב ומשמעותי בעיצוב החלל מאחר והדלת היום נחשבת כבר כרהיט והיא משתלבת במכלול השלם של המקום. הדלתות פנים צריכות להתאים למקום בו הן נמצאות אם זה בצבע הקירות או הריצוף, במאסיביות העיצוב ובדגש על כל פירטי הריהוט. כשדלת תהיה שונה במראה שלה מול ההתרחשות העיצובית בבית זה יראה מוזר או אפילו חסר. מסיבות אלו בדיוק בשנים האחרונות דלתות הפנים השתדרגו והתעצמו בהיבט העיצובי וגם באיכות החומר ממנו הן עשויות. הסגנון הבולט ביותר הוא הסגנון המודרני שמשולב יחד עם הסגנון היפני. זה מתאפיין בקווים נקיים וישרים יחד עם קווי חריטה מוגדרים מאוד על דלת הפנים. המשקופים ישרים ואינם בולטים ומותאימים לדלת הפנים. האחידות בצבעים היא חשובה גם כן, שינוי צבעים בדלתות יכול מאוד לבלבל את הריהוט בבית ולכן כאשר בוחרים דלתות פנים לבית חשוב לבחור לשים לב שבבחירה כל הצבעים בבית אחידים בגוון ובתבליטים אם יש, נקודה זו חשובה גם לעיצוב מודרני ויפני כמו שהוזכר כאן וגם לאלו בוחרים לעצב בסגנון הקלאסי והחם יותר.

הרמוניה לבית

 עם הרכבת הדלתות חשוב לראות כי הכל נעשה בזוויות הישרות ובהקבלה מלאה למשקופים והכי חשוב שהידיות יהיו תואמות. ידית קלאסית צריכה להיות תואמת לדלת וכך גם הידית המודרנית שצריכה להיות נקיה ומינימליסטית, שילוב של הקלאסי והמודרני לא יהיה נכון למראה. הגוונים הבהירים בדלתות פנים תפקידם העיקרי להרחיב את החלל ולתת תחושה של הרמוניה בבית וזאת גם בגלל שרוב הקירות בבתים הם בצבעים בהירים, לבנים, שמנת או קרמים שונים. את הצבעים הכהים של דלתות הפנים ניתן לראות לרוב במשרדים שמשתמשים גם בריהוט כבד וכהה.

עיצוב אישי

הדלתות פנים הופכות את הבית שלנו למאוד יוקרתי ומעוצב ויחד עם זאת יש תחושת הרמוניה, זרימה, נעימות, שלווה וכיף להתארח ולשהות בו. דלתות פנים ניתנות להזמנה ביבוא וגם ניתנות להזמנה בעיצוב אישי. רובן מגיעות מאיטליה אך יש גם תעשיה שלמה וגדולה שלהן בסין. הזמנתן נעשית יחד עם כל הרכיבים הנלווים אליהן שזה המשקופים והידיות, מומלץ אפילו הכרחי להביא איש מקצוע על מנת להרכיב אותן.